Od 700 Kč
/ 60 min

Fyzioterapie

Fyzioterapie je nejúčinnějším prostředkem k léčbě bolesti, ale i k prevenci bolestí pohybového aparátu. Fyzioterapie může být poskytována pouze fyzioterapeutem s patřičným odborným vzděláním.

Zjistit více

Od 130 Kč
/ lekce

Jóga

Slovo JÓGA pochází ze sanskrtu a znamená spojení, sjednocení, rovnováhu a vyváženost. Jóga je obecná nauka o životě, vychází ze zákonitostí života, popisuje je a dává návod, jak jim porozumět a žít v souladu s nimi.

Zjistit více

Od 700 Kč
/ 60 min

Masáže

Masáž má velice blahodárný relaxační účinek, neboť při masáži se masírovaný příjemně uvolní a tak působí i na psychiku masírovaného. Záleží pouze na druhu masáže, kterou si vyberete.

Zjistit více

Od 130 Kč
/ lekce

SM Systém

Cvičení zaměřené na stabilizační a mobilizační systém. Skládá se ze sestavy cviků, které pomáhají správně aktivovat spirální svalové řetězce.

Zjistit více

Od 130 KČ
/ lekce

Zdravotní cvičení

Zdravotní cvičení je cvičení vhodné především pro klienty ve starší věkové kategorii nebo klienty s poruchami pohybového aparátu.

Zjistit více

Od 130 KČ
/ lekce

Cvičení na bosu

Cílem cvičení na bosu je posílení hlubokého stabilizačního svalstva páteře a trupu, dále zlepšení rovnováhy a stabilizace kloubů dolních končetin.

Zjistit více

1300 Kč
/ kurz

Zdravotní cvičení pro děti - KURZ

Uzavřený kurz - cvičení pro děti školního věku. Cvičení je zaměřeno na upevňování správných pohybových stereotypů, prevenci vadného držení těla a na posílení „středu“ těla.

Zjistit více

Od 130 Kč
/ lekce

Body fit MIX

Dynamická forma cvičení zaměřená na posilování problematických partií, zpevnění „středu“ těla s využitím různých pomůcek (bosu, overbally, velké balony).

Zjistit více