Od 1000 Kč
/ 60 min

Individuální terapie

Individuální terapie je nejúčinnějším prostředkem k léčbě bolesti, ale i k prevenci bolestí pohybového aparátu. Individuální terapie může být poskytována pouze fyzioterapeutem s patřičným odborným vzděláním.

Zjistit více

Od 170 Kč
/ lekce

Jóga

Slovo JÓGA pochází ze sanskrtu a znamená spojení, sjednocení, rovnováhu a vyváženost. Jóga je obecná nauka o životě, vychází ze zákonitostí života, popisuje je a dává návod, jak jim porozumět a žít v souladu s nimi.

Zjistit více

Od 1000 Kč
/ 60 min

Masáže

Masáž má velice blahodárný relaxační účinek, neboť při masáži se masírovaný příjemně uvolní a tak působí i na psychiku masírovaného. Záleží pouze na druhu masáže, kterou si vyberete.

Zjistit více

Od 170 Kč
/ lekce

SM Systém

Cvičení zaměřené na stabilizační a mobilizační systém. Skládá se ze sestavy cviků, které pomáhají správně aktivovat spirální svalové řetězce.

Zjistit více

Od 170 KČ
/ lekce

Zdravotní cvičení

Zdravotní cvičení je cvičení vhodné především pro klienty ve starší věkové kategorii nebo klienty s poruchami pohybového aparátu.

Zjistit více

Od 170 KČ
/ lekce

Cvičení na bosu

Cílem cvičení na bosu je posílení hlubokého stabilizačního svalstva páteře a trupu, dále zlepšení rovnováhy a stabilizace kloubů dolních končetin.

Zjistit více

info o ceně u lektorky

Zdravotní cvičení pro děti

Uzavřený kurz - cvičení pro děti školního věku. Cvičení je zaměřeno na upevňování správných pohybových stereotypů, a prevenci vadného držení těla.

Zjistit více

Od 170 Kč
/ lekce

Body fit MIX

Dynamická forma cvičení zaměřená na posilování problematických partií, zpevnění „středu“ těla s využitím různých pomůcek (bosu, overbally, velké balony).

Zjistit více

Od 100 Kč
/ esenci

Bachovy květové esence

Alternativní květinová terapie postavená na filozofii, že psychický stav člověka ovlivňuje stav tělesný. Nechte si namíchat malý zázrak.

Zjistit více

Od 170 Kč
/ lekce

Zdravá záda

Cvičení na základech principů zdravého pohybu zaměřené na pružnost fascií a správné zapojování středu těla. Dynamicky a silově nenáročná forma vhodná pro všechny věkové kategorie.

Zjistit více

Od 200 Kč
/ lekce

Jin jóga

Jin jóga je velice pomalý styl jógy, kde se jednotlivé ásany drží několik minut v uvolněné poloze

Zjistit více

Adresa

Telefon

Kontakt

Provozovatel

© Website by flumen